Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lissiya Farm Cevizli İncir Reçeli 370 Gr

Lissiya Farm Lissiya Farm Cevizli İncir Reçeli 370 Gr
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
85,00₺
Vergiler Hariç: 84,16₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Reçel çeşitleri dünya çapında en fazla sevilen ve ilgi gören kahvaltılık ürünleri arasında yer alıyor. Farklı meyvelerden elde edilen ve eşsiz lezzetiyle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan reçel çeşitleri, sağlıklı içeriği ile dikkat çekiyor. Doğal malzemeler ile hazırlanan ve herhangi bir katkı maddesi içermeyen organik reçel çeşitleri farklı aroma çeşitleri ile birçok farklı damak zevkine hitap ediyor.

Reçel Çeşitleri

Doğru ürünleri seçebilmek için ihtiyaçlarınızı ve damak zevkinizi göz önünde bulundurmanız yeterli oluyor. Böylelikle lezzetli bir şekilde tüketebileceğiniz reçellere sahip olabilirsiniz. Her biri ayrı aroma ve lezzete sahip olan reçel çeşitleri sayesinde farklı tariflerinizi deneyebilir ve sofralarınıza büyük bir tat kazandırabilirsiniz.
Meyve reçelleri en sık tercih edilenler arasında bulunuyor. Tamamen doğal beslenme programına bağlı kalmak isteyenlerin ilgisini çeken reçeller %100 organik üretiliyor. Meyvelerin kendi özel sularıyla kaynatılmasından elde edilen organik reçel fiyatları değişken seçeneklerle sizlere sunuluyor.
Üretim sürecinde herhangi bir şekilde tatlandırıcı, gıda boyası ve koruyucu gibi maddelere yer verilmeyen kahvaltılık reçel çeşitleri doğal yapısı ile sağlıklı bir beslenme düzeni elde etmenize yardımcı oluyor. Tek başına ve farklı gıdalar içerisinde kullanılabilen reçeller kahvaltı sofralarının ve ara öğünlerin vazgeçilmezlerinden oluyor.

Doğal Reçel Kavanozda


Düşük kalorili tatlılarda da şeker veya tatlandırıcı şeklinde kullanılabilen reçeller farklı ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebilecek biçimde tasarlanıyor. Kilosunu kontrol etmek isteyenlerin de tercih ettiği reçeller kan şekerinizi artırmayan özellikleri ile sağlığınızı en iyi şekilde kontrol altına alabilmenizi sağlıyor. Reçel kavanoz seçenekleri pratik kullanımlarıyla öne çıkıyor. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ve çocuklarınıza da yedirebileceğiniz özel lezzetler arasındaki ev reçeli ve kış reçeli çeşitleriyle lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.
Kilo verme sürecinde olan veya mevcut kilosunu kontrol altında tutmak isteyenler için son derece ideal olan reçeller farklı meyve aromalarından elde ediliyor. Bu sayede farklı kişilerin damak zevklerine en iyi şekilde hitap etmeyi başarıyor. Reçel sipariş vermeden önce seçeceğiniz ürünün özelliklerini detaylı şekilde incelemeniz zevkinize hitap edebilecek doğru ürünleri seçebilmeniz konusunda büyük bir önem taşıyor.
Farklı aromalara sahip olan reçelleri birden fazla satın alarak sofralarınızı daha zengin hale getirmeyi deneyebilirsiniz. Reçellerinizi misafirlerinize etkileyici bir şekilde sunmak isterseniz özel reçel kaselerinden ve kavanozlarından da yararlanabilirsiniz. İsterseniz özel reçel kaşıklarını da kullanmayı deneyebilirsiniz. Özel ve organik reçel türleri sağlığınız açısından herhangi bir zararlı madde içermeyecek şekilde üretilerek sizlere sunuluyor.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.