Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Lissiya Farm Keçiboynuzu Pekmezi 700 Gr

Lissiya Farm Lissiya Farm Keçiboynuzu Pekmezi 700 Gr
En Geç 22-05-2024 Çarşamba kargoda
155,00₺
Vergiler Hariç: 153,47₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Türk geleneği içinde yer alarak birçok farklı üründen elde edilen pekmez besleyici olmasının yanı sıra vücuda kazandırdığı sağlık ile de bilinmektedir. Yüzyıllardır Türk yemek kültürü içinde kendine yer edinen pekmez sadece kahvaltıların değil daha birçok yemek ve tatlının içinde de kullanılarak kendine her an yer edinmiştir. Doğal bir tatlandırıcı olarak da kullanılan pekmez ayrıca vücudun ihtiyacı olan demiri de kazandırarak özellikle kansızlığa karşı iyi gelmesi ile bilinir.

 

Pekmez ÇeşitleriPekmez çeşitleri arasında birçok farklı ürünü görmek mümkündür. Günümüzde en çok tercih edilen ise keçiboynuzu pekmezi olup bunun yanı sıra daha farklı aromalara sahip olan seçeneklere de yer açılmaktadır. Organik pekmez alımına yer açarak pekmezden elde etmek istediğiniz faydayı edinmeniz mümkün olur. Orijinal pekmez doğal bir üretim özelliğine sahip olmalı ve geleneksel üretim tekniği ile üretilmelidir.
Güçlü bir antioksidan kaynağı olarak kabul edilen doğal pekmez kemiklerinde sağlıklı olmasında etkindir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayarak özellikle kış aylarında vücudun daha sağlıklı olmasına destek olur. Çocuklarda süt ile karıştırılarak ya da ılık su ve limon ile desteklenerek tüketildiğinde ise gribal durumların kısa sürede giderilmesinde etkin olduğu da bilinmektedir. Doğal pekmez özellikle kansızlık rahatsızlığı olan anemi de olumlu etkileri sunması ile bilinmektedir. Şekersiz pekmez yani üretiminde herhangi bir şekilde şeker ilavesi yapılmayan pekmezin tercih edilmesi ile de kan şekerinin düzenlenmesi sağlanabilmektedir. Şekersiz pekmez alımına yer vererek çocuklarınız için son derece sağlıklı bir kahvaltılığa yer vermenin yanında evinizde de her an kullanarak faydasını göreceğiniz sağlık deposuna yer açmanız da mümkün olur.
 

Doğal PekmezPekmez denilince ilk olarak aklımıza kansızlık hastalığına iyi gelmesi gelmek ile beraber özellikle kış aylarının vazgeçilmez lezzeti olması ile de gelir. Kış aylarında sıklıkla tüketilmesinin bir nedeni de doğal pekmez tüketimi ile soğuğa karşı direncin artmasının sağlamasıdır. Kan basıncının yükselmesinde ve soğuklara karşı daha dirençli bir vücudun oluşmasına avantaj sağlamakta olan pekmez bunun yanı sıra vücut ağrılarının azalmasında da etkili olduğu bilinmektedir.
Özellikle anemi rahatsızlığı olan kişilerin pekmez tüketimine yer vermesi tavsiye edilir. Pekmez tüketiminde ise organik üretime sahip olan seçenekten yararlanmanız önerilir. Pekmez alım işleminde siparişinizi vermenin sonrasında onayınız ile satın alma işleminiz tamamlanabilir. Pekmez alışverişinizi gerçekleştirmeniz sonrasında kısa sürede ürün kargoya verilerek adresinize ulaştırılır.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.