Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 500 Ml

Misedor Misedor Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 500 Ml
Marka : Misedor
En Geç 31-05-2024 Cuma kargoda
249,90₺
Vergiler Hariç: 208,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Misedor Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 500 ml
Elde bulaşık yıkamada kullanılan , bulaşıkların kolay ve çabuk temizlenmesini sağlayan, bulaşıklardan kolaylıkla arınabilen köpük ayarlı özel  formüle sahiptir. Soğuk suda bile çok etkilidir. Nötral PH olduğundan cildinize zarar vermez, ellerinizin yumuşaklığını korur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalandığından çevre kirliliğine yol açmaz, Güçlü formülü sayesinde yağları hızla çözer, mutfakta en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Konsantre  gücü yüksek  olduğundan  uzun kullanımlı ve ekonomik bir üründür.

Misedor Doğal Bulaşık Yıkama Sıvısı 500 ml,Elde bulaşık yıkamada kullanılan ve bulaşıklardan kolayca arınabilen köpük ayarlı özel formüle edilmiştir. Cilde zarar vermez. İçerisindeki Gliserin takviyesi ile ellerinizi korur. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.