Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Doğal Eşarp Şampuanı 250 Ml

Misedor Misedor Doğal Eşarp Şampuanı 250 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
199,90₺
Vergiler Hariç: 166,58₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Misedor Doğal Eşarp Şampuanı 250 ml.
  • İpek Eşarplarda ve Şallarda oluşan her türlü ter, vücut yağı, makyaj fondöten, pudra, allık, far, ruj, likit ruj, dudak kalemi, göz kalemi gibi zor lekelerde hızlı ve üstün performans gösteren çok özel bir üründür.
  • Her yıkama sonrası eşarplarda kolalanmış ve yeni dokuyu kazadırma işlemini başarı ile yakalamanıza yardımcı olur.
  • Eşarplarınızın ve şallarınızın ön kısmında istediğiniz kavisi her defasında rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
  • Eşarplarda renklerin yıkama esnasında yüzeye bulaşmasını engeller ve renklerin daha canlı, daha parlak olmasına destek verir
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.