Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Gold Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 Ml

Misedor Misedor Gold Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
299,90₺
Vergiler Hariç: 249,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Misedor Gold Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 ml Misedorun özel olarak tasarlanmış Gold Amber Çubuklu Oda Kokusu, evinizi sarmalayan sıcak ve zengin bir koku deneyimi sunar. Altın rengi tonlarındaki amber notalarıyla zenginleştirilmiş bu koku, mekânınıza lüks ve sofistike bir dokunuş katmak için tasarlanmıştır. Koku Notaları: Üst Nota: Balmumu, Tatlı Vanilya. Orta Nota: Amber, Yağlı, kremsi, yasemin. Dip Nota: Sandal, balsam, kumarin. Özellikler ve Faydalar: Sıcak ve Etkileyici: Gold Amber, sıcak ve zengin bir koku sunarak mekânınıza lüks bir atmosfer kazandırır. Uzun Süre Kalıcı: Yoğun formülü sayesinde uzun süre kalıcı bir koku sağlar. Dekoratif ve Estetik: Şık şişesi ve çubukları, herhangi bir dekorasyona mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Kullanım Önerisi: Şişenin ağzını çıkarın ve çubukları içine yerleştirin. Çubuklar kısa sürede emilir ve kokuyu yaymaya başlar. İhtiyaca göre çubukları düzenli olarak çevirerek koku yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Misedor Gold Amber Çubuklu Oda Kokusu, evinizin her alanında sıcaklık ve zenginlik hissi yaratırken, aynı zamanda şık bir dekorasyon öğesi olarak da hizmet verir. Bu eşsiz kokuyu deneyerek, mekânınıza lüks ve sofistike bir atmosfer katabilirsiniz. Dekoratif cam şişe ve yedek şişe ile sunum yapılmıştır. Yedek şişenin kapağını açınız, dekoratif cam şişe içerisine istediğiniz miktarda dikkatlice boşaltınız ve çubukları şişenin içine yerleştiriniz. Ürün azaldıkça şişenin üzerine ilave edebilirsiniz. Çubukların kokuyu tamamen emmesi için 12 saat yeterlidir. Kuruyan çubukları ters çevirerek kokunun daha iyi yayılmasını sağlayabilirsiniz. Çubukları lütfen yakmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz. Koku buharlaşarak ortama yayılmaktadır. Mum ve tütsü yakarak kullanmayınız. Güneş ışığından koruyun ve serin yerde muhafaza ediniz.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.