Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Monavo Avokado Peptid Monoi Shea Yağı Göz Bakım Kremi 15 Ml

Deauty Skin Monavo Avokado Peptid Monoi Shea Yağı Göz Bakım Kremi 15 Ml
Marka : Deauty Skin
En Geç 18-06-2024 Salı kargoda
499,00₺
Vergiler Hariç: 415,83₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
MonAvo içeriğindeki avokado yağı, shea yağı, peptidler, sodium pca, monoi de tahiti yağı, vitamin e ve chlorophyll ile göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş yoğun kremsi dokuya sahip, göz çevresine ışıltı veren ve derinlemesine nemlendirirken anında ve kalıcı aydınlık bir görüntü sağlayan besleyici ve nemlendirici göz kremidir.
MonAvo ile gözlerinizdeki ışıltıyı yeniden ateşleyin. Nemlendirmeye, aydınlatmaya, ince çizgilerle savaşmaya ve şişkinliği gidermeye yardımcı olmak için hazırlanan formülü ile besleyici aktifleri göz altı bölgenize hapseder. Kan dolaşımını hızlandırarak kolajen üretimini tetikler.
Avokadolu özel formülü sayesinde kuru cildi yeniler, aydınlatır, besler ve nemlendirir.
Avokado ve avokado yağı, serbest radikalleri emmeye yardımcı olan ve böylece cildimizi çevresel hasarlardan koruyabilmemize sağlayan mükemmel bir antioksidan kaynağıdır. Bu sebeple cilde birçok bakımdan iyi gelir. Kuru ve hassas ciltleri yumuşatmakta ve nemlendirmekte oldukça etkilidir. İçerisinde bulunan C ve E vitaminleri ile cildin kendini yenileme ve güçlendirme sürecini hızlandırır. Aynı zamanda içerisindeki mineraller ciltteki ton eşitsizliklerini ve pürüzleri gidermeye de yardımcı olur.
Oldukça güçlü bir antioksidan kaynağı olan bu yağ, cildin direncini artırırken elastik yapısını da korur. Tüm bu özellikleriyle kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltır. Bu sayede MonAvo göz çevresi bölgesinde hem nemlendirici hem de yaşlanma karşıtı bir ürün olarak kullanılabilir.
İçeriğindeki Kalsiyum PCA, göz altı derinizdeki cilt bariyerinizi iyileştirmeye ve nemi tutmaya yardımcı olur. Göz çevresini nemlendirir ve cilt dokusunu düzenleyerek ince çizgi ve kırışıklık görünümün azalmasına yardımcı olur.
Palmitoyl Tripeptide-I koyu halkaların ve şişkinliğin gözle görülür etkilerini önlemeye yardımcı olur. Formülümüzdeki bu özel Tripeptid Kompleksi göz altınızı ince bi zar gibi kaplar yoğun bakıma alır. Kolajen ciltte doğal olarak parçalandığında, ortaya çıkan peptit parçaları cilde çalışması ve yeni kolajen oluşturması gerektiğini bildirir. Kolajen fragman peptitlerinin eklenmesi, cildin kolajenin bozulduğunu ve biraz daha fazlasını yaratmanın zamanının geldiğini düşünmesini sağlayabilir. MonAvo göz kremimizin içeriğindeki Palmitoyl Tripeptid-1 bu şekilde ciltte kolajen üretimini uyarır. Daha fazla kolajen daha az kırışıklık ve daha genç görünen cilt anlamına gelir.
Güçlü bir nemlendirici olan Shea Yağı A ve E vitaminleri barındıran içeriği ile yaşlanma karşıtı etkileri geciktirmeye ve azaltmaya yardımcı olur. Shea Yağı ile formüle edilen MonAvo yaşlanma belirtilerini azaltarak daha pürüzsüz, genç görünümlü ve neme doymuş bir göz altı görünümüne kavuşturur.
Monoi yağı, Tahiti gardenyası olarak da bilinen Tiare çiçeğinin yapraklarının saf hindistancevizi yağında ıslatılmasından elde edilen demlenmiş bir yağdır. Hem çiçek hem de yağ Fransız Polinezyası'na özgüdür. Yüzyıllar boyunca Polinezyalılar bu yağı ciltlerini nemlendirmek için kullandılar. Monoi'de bulunan hindistancevizi yağı, kuruluğa karşı koruma sağlamak, bakterileri dışarıda tutmak ve iyileşmeyi desteklemek için cildi onarır ve nemi tutar. Tropikal iklim kadınlarının güzellik sırlarını MonAvo tüpümüze sığdırdık!
Klorofil, antioksidan özelliklere sahiptir ve ciltte gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olabilecek C, A ve E vitaminleri bakımından yüksektir.
E Vitamini, antioksidan görevi gören ve cilt hücrelerinizin hasarlardan korunmasına yardımcı olan bir vitamindir. Cildinizde nemi tutmak için doğal bir bariyer oluşturur.

Kullanım: Kremi parmaklarınızın arasında ısıtarak göz altı bölgesi ve göz çukuru kemiğinin etrafına, iç köşeden dışarı doğru hafifçe uygulayın.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.