Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍
  Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

  Mum-o

  “Mumo Doğal Ürünler” Createrra’da!

  Sürdürülebilirliğe ve müşterilerinin sağlığına önem veren Createrra; plastik kullanımını azaltarak, ekolojik ürünler üreten "Mumo Doğal Ürünler” ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

  "Mumo Doğal Ürünler” ürünlerine Createrra fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz!

  “Mumo Doğal Ürünler” Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Sürdürülebilir üretim modeli ile ürünlerini müşterilerine sunan Lindos Naturals, ekolojik dengeye önem veren prensipleriyle üretilmiş ürünlerini Türkiye’nin sürdürülebilir pazar yeri createrra.com.tr üzerinden tüketicilerine sunmaktadır.

  “Mumo Doğal Ürünler” Özellikleri

  Mumo'lar organik sertfikalı pamuklu kumaş, balmumu, ağaç reçinesi, hindistan cevizi yağından oluşuyor. Tamamen doğal içeriğe sahip kumaşlar; buzdolabı poşeti, streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak üretiliyor.

  Uzun süre taze tutmak istediğiniz gıdayı içine koyduktan sonra, üstünü kapatıp elinizin ısısı ile kumaşı mühürleyebilirsin.

  Ürünler, defalarca kez yıkanıp tekrar kullanılabilir. Yıkama işleminin soğuk su, (tercihen) ekolojik deterjan ve (yine tercihen) kaba lifi ile yapılmasını da öneririz.

  “Mumo Doğal Ürünler” Ne Tür Ürünler Sunar?

  Mum-o Mumo Dev Boy Balmumlu Saklama Kumaşı

  https://www.createrra.com.tr/mumo-dev-boy-balmumlu-saklama-kumasi

  Mum-o Mumo 3'lü Karma Set

  https://www.createrra.com.tr/mumo-3-lu-karma-set

  Mum-o Mumo Tanışma Paketi (4 Parça)

  https://www.createrra.com.tr/mumo-tanisma-paketi-4-parca

  Mum-o Mumo 2'li Balmumlu Kese Set - Yiyecek Saklama Kesesi

  https://www.createrra.com.tr/mumo-2-li-balmumlu-kese-set---yiyecek-saklama-kesesi


  Neden Mumo?

  Mumo'lar tek kullanımlık plastiklerin doğal alternatifidir. Sürdürülebilir bir yaşam için, doğayı korumak adına plastik ürünler yerine Mumo kullanmanızı öneriyoruz.