Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Natumora Asma Yaprağı 1Kg

Natumora Natumora Asma Yaprağı 1Kg
Marka : Natumora
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
1300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
101,00₺
Vergiler Hariç: 100,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Bağlarıyla meşhur Manisa Sarıgöl'ün üzüm yaprağıdır. Çekirdeksiz beyaz Sultaniye üzüm yaprağından üretilmiştir. Yapraklarımız yumuşak ve damarsızdır. Herhangi bir katkı maddesi içermez. Titizlikle toplanmış üzüm Yaprakları doğal bir şekilde salamura yapılmıştır.
  • Hafif ekşimsi olan Manisa Sarıgöl Damarsız Salamura Asma Yaprağı ince bir yapraktır. Zeytinyağlı sarmalar için idealdir. İncecik dokusuyla çok kolay pişer. Yapraklar ince olduğu için sıkı sarılmış, ince kalınlıkta yaprak sarmaları yapabilirsiniz. 
  • Kullanmadan önce tuzundan arındırmak için 10 dk ılık suda bekletilmelidir.
  • Ürünlerimiz su ve tuz ile muhafaza edildiğinden, rutubetsiz ve direk güneş ışığı görmeyen yerde saklanmalıdır.
  • İçeriğinde hiçbir koruyucu madde bulunmamaktadır.
  • Cam Kavanoz
  • Net:1 kg Asma Yaprağı
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.