Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Navy Blazer Polo Yaka T-Shirt

Voiterra Navy Blazer Polo Yaka T-Shirt
Marka : Voiterra
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
314,72₺
Vergiler Hariç: 286,11₺

Mevcut Seçenekler:

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Türkiye'nin yüksek kaliteli organik pamuğundan üretilmiş polo yaka t-shirtler dolabınızın uzun ömürlü ve uyumlu bir parçası olmaya hazır. Yumuşacık ve içinizi ısıtan kumaşı sayesinde serin günlerde yapacağınız zamansız kombinleriniz ile uyumlu. %97 GOTS Sertifikalı Organik Pamuk %3 Elestan Karbon Nötr Ürün Unisex Göğüste nakış işleme detaylı ikon
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.