Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Neva Edp 75 Ml Kadın Parfüm

Misedor Neva Edp 75 Ml Kadın Parfüm
Marka : Misedor
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
359,90₺
Vergiler Hariç: 299,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Misedor Neva Edp 75 ml Kadın Parfüm ; Meyveli, Çiçeksi ve Oryantal Kokuya Sahiptir.

 

Kişisel bakıma ve modern bir görünüme önem veren kadınların günlük hayatta vazgeçemedikleri ürünlerin başında ise parfümler gelir. Kokusunu doğadan alan, teninizle uyumlu, çevrenizdeki insanları büyüleyen etkisiyle öne çıkan karışımlar, size olağanüstü bir çekicilik sağlar. Misedor Neva Bayan Parfüm, kadınlar için en değerli kişisel bakım ürünlerinden biri olan ve hoş bir koku bırakan kalıcı bir parfümdür. Eşsiz kokusu ve kalıcılığının da büyük önem taşıdığı Misedor kadın parfümlerinden biri olan Misedor Neva Bayan Parfüm ile, bir kokuda aradığın tüm özellikleri bulabilirsiniz. Kadın parfümleri içinde bulunan esans çeşitliliği, Misedor Neva Bayan Parfüm'de mevcut. Katıldığınız etkinlik, davet ve günlük aktivitelerde kokunuzla ile tüm dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız Misedor Neva Bayan Parfüm ürününü deneyin..

 

Üst nota, Armut, Frenk Üzümü. Orta nota, İris, Portakal Çiçeği, Yasemin. Dip nota, Vanilya, Sütlü Çikolata, Paçuli, Tonka Fasulyesi.