Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Nomi Kakaolu Hurma Topları - Portakal Ve Kahve Kaplı – 50Gr

NOMİ Nomi Kakaolu Hurma Topları - Portakal Ve Kahve Kaplı – 50Gr
Marka : NOMİ
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
54,95₺
Vergiler Hariç: 54,41₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Eklenti şeker içermeyen ve sadece hurmanın kendisinden gelen bu tatlılığa inanamayacaksınız! Kakaoyu hem tadından hem de güçlü bir antioksidan olmasından dolayı hurma toplarımıza kattık. İçerisindeki yulaf ve chia tohumuyla tokluk hissini arttırmak istediğimiz bu toplara bir de lezzet vermesi için kendi yaptığımız %100 fındık ezmemizden ilave ettik. Kendi mutfağımızda besin değerlerini kaybetmeden düşük ısıda dehidratörde kuruttuğumuz portakallarımızı toz haline getirip, kakao ve kahveyle birleştirip hurma toplarımızı kapladık ve ortaya enfes kokulu bir atıştırmalık çıktı.

 

İçindekiler: Hurma (%46), Yulaf, Kakao (%10), Fındık Ezmesi, Chia Tohumu, Hindistan Cevizi Yağı, Portakal Kabuğu Tozu (%1), Kahve (%1).

 

Doğal olarak şeker içerir.

 

Kakaolu hurma toplarımız tek başlarına harika bir atıştırmalık ama lezzetine lezzet katmak isterseniz çay, kahve, süt veya soğuk içecekler eşliğinde de tüketebilirsiniz.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.