Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Ödeme Rehberi

Ödeme

Ödeme süreci hakkında bilmeniz gerekenlerin tamamı.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Bu siteden yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ödeme yöntemleri ile alışveriş yapamazsınız.

Ödemeyi EFT/Havale yolu ile yapabilir miyim?

EFT ile ödeme seçeneğimiz bulunmamakta sadece kredi kartları ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme var mı?

Hayır, bu sitede kapıda ödeme seçeneği yoktur. Sadece kredi kartları ve banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Ödeme aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra altta bankanıza özel taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca ürün detaylarında farklı banka kartlarına uygulanan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

Bu sitede alışveriş yaparken kullandığınız karta ait bilgiler, bu sitede saklanmaz. Bu nedenle kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.

Nasıl ödeme yapacağım?

Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın. (Eğer tek bir ürün satın alacaksanız ürün detay sayfasındaki Hemen Al butonuna basabilirsiniz.) Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin. Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girip eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayın.

3D Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa kredi kartı için kullanılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.