Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Parla Yüz Temizleme Yağı

HAYRA ALAMET DÜKKAN Parla Yüz Temizleme Yağı
En Geç 24-06-2024 Pazartesi kargoda
325,00₺
Vergiler Hariç: 270,83₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildinizi derinlemesine temizlemek için formüle edilen Parla, özellikle yoğun güneş kremi ve ten makyajı kullanım dönemlerinde nefes alan bir cilt sağlıyor. Her akşam hafif nemli yüz ve göz bölgenize bir pamuk ya da eliniz yardımıyla Parla Yüz Temizleme Yağı'nı uygulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur, içeriğinde uçucu yağ bulunmayan formülü sayesinde göz makyajınızı rahatlıkla silebilirsiniz. 


İçindekiler: Tıbbi Papatya Yağı, Tatlı Badem Yağı, Jojoba Yağı, Aspir Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Kaprik Kaprilik Trigliserid (Hindistan Cevizi Özü), Yulaf Ekstraktı, E Vitamini.


50 Ml

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.