Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Perfecting Işıltı Veren l Serum Bariyer Onarıcı

%20
Rabenda Natural Perfecting Işıltı Veren l Serum Bariyer Onarıcı
En Geç 20-04-2024 Cumartesi kargoda
626,65₺
501,32₺
Vergiler Hariç: 417,76₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçeriğindeki doğal bileşikler ve özler sayesinde güçlü bir cilt bariyeri oluşturmayı hedefler.

Özellikle karma, kuru, hassas ve kırışmaya meyilli ciltlerin, güneş lekeli ciltler içindir...Nemlendiricinin üstüne uygulayarak güçlü bir kalkan oluşturmaya yarar.

Hedefi;

Cilt kusurlarınızdan tamamen arındırmak. İçerisindeki doğal özler bitkisel bileşikler sayesinde hem yaşlanma karşıtı, hem leke hem de hem de hassas ve yıpranmış ciltleri onarmak için tasarlanmıştır. İçeriğindeki meyan kökü ve yeşil çay bitkisel özleri gece boyunca cildinizi onarır. Gotu kola bitkisel özü ile de cildinizi devamlı olarak yeniler.

Kullanımı:

Özellikle geceleri temizlenmiş ve toniklenmiş cildinize uygulayınız. Cildiniz kuru ise önce nemlendirici sonra serumunuzu uygulayınız. Aynı şekilde gündüz de nemlendirici üstüne bu serumu uygulayarak tüm gün kurumayan canlı bir cilde kavuşmanız mümkün.


Uyarılar:
Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.

İçindekiler:
Aspir yağı,Üzüm Çekirdeği Yağı,Kenevir Tohumu Yağı,Jojoba Yağı,Yeşilçay Özü,Gotu Kola Özü,Meyan Kökü Özü,E vitamini,Lavanta Uçucu Yağı,Paçhuli Uçucu Yağı,Tatlı PortakalUçucu Yağı.

Ürünümüz 30 ml dir.

Ürünümüz kapağı açılmadan üretim tarihinden itibaren 12 ay tazeliğini korur. Ancak kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesini tavsiye ederiz.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.