Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Protect & Care Spf 50+ Güneş Kremi

Evolvy Skincare Protect & Care Spf 50+ Güneş Kremi
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
799,00₺
Vergiler Hariç: 665,83₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İpeksi yapısıyla kolayca sürülen yüz için güneş koruyucu krem. Protect&Care SPF50+ Güneş Koruyucu Krem, geniş spektrumlu koruma sağlamak için nano olmayan titanyum dioksit ile etkinliği kanıtlanmış, sınıfının en iyisi UVA ve UVB kimyasal filtreleri (Tinosorb ve Uvinul) bir araya getirilerek formüle edilmiştir.

Yağlı ve karma ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için kullanımı uygundur.

Protect & Care SPF50+ Güneş Koruyucu Krem kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini geliştirir

Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar

İlk uygulamadan itibaren 72 saat cildi nemli tutar

Beyaz kalıntı ve yağlı his bırakmaz

Komedojenik değildir, sivilcelere neden olmaz.

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

Dört mevsim, her sabah evden çıkmadan önce kullanımını önerdiğimiz güneş koruyucu krem tüm cilt tiplerine geniş spekturumlu, yüksek faktörlü güneş koruması sunar. Protect & Care SPF50+ Güneş Koruyucu Kremi sabah cilt bakım rutininizde en son kullanmanız gerekir. Protect & Care Güneş Koruyucu Uygulamasından sonra makyajınıza başlayabilirsiniz. İçeriğindeki doğal antioksidanlar sayesinde oluşabilecek güneş hasarını tamir eder. Kuru ciltlerde, yüksek performanslı nemlendirme özelliği sayesinde güneşin kurutucu etkisini sıfırlar. Yağlı ve akneye meyilli ciltlerde düşük konsantrasyondaki yağ bileşimi sayesinde yağlanma ve akneye sebebiyet vermez. İçeriğindeki hibrit filtrelerden dolayı beyazlık ve topaklaşma yapmaz.  En hassas ciltlerde bile cilt ile uyumlu yüksek performanslı güneş koruması sağlar. 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.