Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Purecelain Kil Karışımı Yüz Temizleyici

Angoile Purecelain Kil Karışımı Yüz Temizleyici
Marka : Angoile
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
150,51₺
Vergiler Hariç: 125,42₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

100 gr

Adını “porselen gibi bir cilt”ifadesi ve saf (pure) içeriğinden alan purecelain kuru ovma karışımı, günlük cilt temizliğinde cildi fazla yağ ve kirden arındırarak pürüzsüz ve aydınlık görünüm sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasında etkilidir, akne oluşumunu önler. içeriğinde, peeling etkisi yapan bitki tozları ve cilt bakımında eşsiz faydalarıyla bilinen değerli killerden oluşan karışım, yağlı ve karma cilt tipi başta olmak üzere her cilt tipi için uygundur.

Kullanım önerisi: Az miktar su ile ıslattığınız kil karışımını yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın ve durulayın.

İçindekiler; Oat powder,(yulaf tozu) orange peel powder (portakal kabuğu tozu) multani mitti (hint kili), nude clay (Fransız bej kili), white clay (beyaz kil).

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.