Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Bergamot Uçucu Yağı 10 Ml (Saf)

Raaz Natural Raaz Bergamot Uçucu Yağı 10 Ml (Saf)
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
289,00₺
Vergiler Hariç: 286,14₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Bergamot uçucu yağı - 100% saf ve doğal Bergamot uçucu yağı, bergamot meyvesinin kabuğundan elde edilir ve hoş bir turunçgil kokusu vardır. Bu yağın doğal bileşenleri, stresi azaltmaya, depresyonu hafifletmeye ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bizim bergamot uçucu yağımız, tamamen saf ve doğal bir şekilde elde edilir. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi veya yapay bileşen içermez. Bu nedenle, doğal bir ürün arayan herkes için harika bir seçenektir. Bergamot uçucu yağı, aromaterapi uygulamalarında kullanılabilir. Diffüzörlerde kullanarak evinize veya ofisinize hoş bir koku yayabilirsiniz. Ayrıca, birkaç damla yağı bir taşıyıcı yağla karıştırarak masaj için kullanabilirsiniz.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.