Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raaz Okalıptiüs Uçucu Yağı %100 Saf 10 Ml Eucalyptus

Raaz Natural Raaz Okalıptiüs Uçucu Yağı %100 Saf 10 Ml Eucalyptus
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
208,00₺
Vergiler Hariç: 205,94₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Kullanımlar · Enerjik ve ferah bir ortam için okaliptüs yağı kullanılabilir. · Canlılığı ve ferahlığı hissetmek ve desteklemek için derin nefes alın. · Nemlendirici kremlere bir damla Okaliptüs yağı ekleyin ve canlandırıcı faydalar için cilde uygulayın. · Okaliptüs yağı boğaz ağrısı, öksürük, mevsimsel alerjiler ve baş ağrıları için en iyi esansiyel yağlardan biridir. · Okaliptüs yağını su dolu sprey şişesinde Limon ve Nane yağıyla karıştırarak mutfağınızda veya banyonuzdaki yüzeyleri silmek için kullanın.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.