Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Relax Sprey

Bach Flowers in Turkey Relax Sprey
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
457,63₺
Vergiler Hariç: 381,36₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildinize sıkarak duygularınızı hızla değiştirmek istiyorsanız;

Hayatta kendi yolunuza devam etmek,

Hızınıza dönerek dinginleşmek,

Stresi geride bırakıp sakinleşmek,

Yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız,

Relax sprey ile hayatınızı dönüştürmek sizin elinizde!

Bach Çiçekleri özleri ve sakinleştirici turunçgil kokuları ile bu karışım fazla yüklerden kurtulup

huzur içinde kendi merkezinizde kalmanıza destek olur.


Kendimden eminim. Yeterli zamanım var. Akışa güveniyorum.


İÇİNDEKİLER: Alcohol Denat., Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Citrus Aurantium Bergama Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Impatiens Glandulifera Flower Extract, Prunus Cerasifera Flower Extract, Helianthemum Nummularium Flower Extract


UYGULAMA: “Herlindes Flower Power Sprey’i kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta ve istediğiniz kadar cilt yüzeylerine sıkarak kullanabilirsiniz.”

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.