Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Resilient Doğal Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serumu

Evolvy Skincare Resilient Doğal Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serumu
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
742,00₺
Vergiler Hariç: 618,33₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Cildi çevresel hasara karşı korumak ve cilt hücrelerinin yenilenmesini teşvik etmek için retinol ester ile formüle edilmiş, kolay emilen, hafif yapılı yağ bazlı bir serum.

Özellikle erken yaşlanma endişeleri olanlar ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Cilt bakımında RETINOL içerikli bir serum kullanmanın önemi, ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemek ve daha genç bir cilt sağlamaktır.

Resilient Serum kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini geliştirir.
İnce çizgileri ve lekeleri hedefler.
Cilt yenileme sürecini teşvik eder.
Hiperpigmentasyonla mücadeleye yardımcı olur.
Tip I kolajeni artırır.
Kuru cildi yumuşatır ve besler.
 
**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

RESILIENT DOĞAL YAŞLANMA KARŞITI YÜZ BAKIM SERUMU NE VADEDIYOR?
Günlük kullanımda nemlendiriciden sonra uygulamasını tavsiye ettiğimiz yağ bazlı serum Resilient, yüksek performansta antiaging aktivite gösterir. Hücre yenileyici içeriği sayesinde, ince kırışıkların açılması, derin çizgilerin yumuşatılması, sarkmış bölgelerin toparlanmasını sağlar. Leke bakımında Radiant serum ile yüksek performans gösterir. Resilient serum ile daha esnek, daha güçlü, kusursuz ve pürüzsüz bir cilde kavuşursunuz. En yıpranmış ciltlere bile anında canlılık ve tazelik verir.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.