Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rose Super - Antioxidant Serum

Rose Super - Antioxidant Serum
Marka :
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
1.100,00₺
Vergiler Hariç: 916,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Antioksidan seviyesi en yüksek olan meyvelerle hazırlanmış gözenek karşıtı ve pürüzsüzleştirici Rose Super-Antioxidant Serum! Bu ultra-zenginleştirilmiş, hızlı emilen yüz serumu su yerine 1.distile Gül suyu üzerine formülize ettik. Cildi kadifemsi yumuşaklıkta, nemli ve parlak bırakması için süper antioksidan içeren Çilek, Ahududu, Yaban Mersi konsantresi, yoğun kıvamda vegan Hyalorunic Acid, gözenek karşıtı Niacinamide, Gül yağı, Aslan Pençesi ve diğer bitkiler içerir. Bu muhteşem formülün mükemmel dengesi , susuz kalmış cildi ağırlaşmadan aydınlatır ve canlandırmaya yardımcı olur. Kimler Kullanabilir? Geniş gözeneklere sahip, cildinin pürüzsüzleşmesini isteyen, cansız ve karma ciltler için çok uygundur. 

KULLANIM: Temiz cilde 3-4 damla sürerek yedirin. Ardından uygun kreminizi uygulayın. Renk açılımına yardımcı Superfood Brightening Cream ya da yoğun onarıcı Superfood Repairing Cream uygun olabilir.


DETAYLI İÇERİK:  Ingredients / İçindekiler: Rosa Damascena Flower Water (Rose Water), Aqua, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate (Vegan Hyaluronic Acid), Alteromonas Ferment Extract (Plankton Extract), Rosmarinus Officinalis Extract (Rosemary Extract), Phenethyl Alcohol*, Vaccinium Angustifolium Fruit Extract (Wild Blueberry Extract), Fragaria Ananassa Fruit Extract (Strawberry Extract), Rubus Idaeus Fruit Extract (Red Raspberry Extract), Equisetum Arvense Extract (Horsetail Extract), Alchemilla Vulgaris Extract (Lady’s Mantle) , Allantoin, Xanthan Gum, Rosa Damascena Flower Oil (Rose Oil), Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract (Hibiscus Extract), Beta Vulgaris Extract (Beetroot Extract), Maltodextrin, Citric Acid Bolded text indicates Certified Organic ingredient *Plant-based Preservative

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.