Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Salatalık Sabunu - 100 Gr

Lilyum Etik Bakım Salatalık Sabunu - 100 Gr
En Geç 16-07-2024 Salı kargoda
99,00₺
Vergiler Hariç: 82,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Salatalık sabunu, formülasyonu ağırlıklı soğuk sıkım zeytinyağı ile hazırlanmış, shea, badem ve kakao yağları ile zenginleştirilmiştir. Salatalık sabunu su fazında tamamen salatalık püresi kullanılarak üretilmiştir. Salatalık sabununda temizlik ve köpüğü dengelemek için hindistan cevizi ve hint yağları kullanılmıştır. Soğuk işlem sabun, içerisinde sabunlaşma sonucu oluşan gliserini ve özenle hesapladığımız fazladan yağı içerdiği için cilt temizleme sırasında cildi kurutmaz ve hoş bir his bırakır. 

Salatalık sabunu da birçok sabunumuzda olduğu gibi nem kapasitesi ve sabunun sertliğini artırması için doğal bir nemlendirici olan laktat ile zenginleştirilmiştir. 

Doğal sabun, yıkama sürecinde cilde çok az temas eder dolayısıyla sabuna bir cilt bakım ürünü olarak bakmak çok doğru değildir ancak doğru doğal sabun seçimi yine de çok önemlidir. İçerisinde sadece temizleyici kısmı bulunduran bir sabun, temizleme aşamasında cildi kurutacaktır. Fazladan yağ bırakılmış ve gliserini içine hapsedilmiş sabunlar üretmemizdeki temel amaç bu kuruluğun önüne geçmektir. 

Net; 100±5 gr

Salatalık Sabunu Aktif İçerikler;

Zeytinyağı, Salatalık, Hindistan Cevizi Yağı, Shea Yağı, Badem Yağı, Kakao Yağı, Hint Yağı.

Salatalık Sabunu İçindekiler Listesi;

Sodium Olivate, Cucumis Sativus, Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Glycerin, Sodium Sweetalmondate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Castorate, Sodium Lactate.

Salatalık Sabunu Özellikleri: 

Salatalık sabunu, bolca salatalık püresi içerir, hassas ciltler için idealdir. Salatalık sabunu cildi kurutmadan özenli temizler ve bu sayede cildinizde doğal bir temizlik hissi uyandırır. Salatalık sabunu tüm cilt tipleri için kullanılabilir, uçucu yağ içermediği için yaş ve fiziksel durum sınırlaması yoktur.

Salatalık Sabunu Faydaları:

Salatalık sabunu hakkında merak edilen en önemli konu faydası nedir şeklindedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi salatalık sabunu cilde teması sınırlı bir üründür ve ancak sert kimyasallar ile cildi temizlemek yerine bol gliserin ve ideal oranda sabunlaşmamış yağ içerdiğinden yapılan cilt temizliği cilt tahrişinin oluşmasının önüne geçebilir ve içeriğindeki salatalık bu temizlik sırasında cilde oldukça hassas davranır.

Salatalık özlü sabun adı altında çok farklı sabunlar satılmaktadır. Doğal olan ya da olmayan sabunlar salatalık özlü sabun olarak piyasaya sürülür, bazıları ise salatalık ya da özünü eser miktarlarda koyarak sabuna bu ismi verir ve doğal algısı oluşturmak isterler.

Salatalık sabunu fiyatları yukarıda da bahsedildiği gibi birçok değişkenden etkilenir, hangi yağların kullanıldığı ve kullanılan zeytinyağı türü temelinde değişmektedir. Salatalık sabunu fiyatı doğal sabun dışında sentetik sabunlarda da değişiklik gösterir. Lilyum Etik Bakım olarak en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Özenle hazırlanmış formülasyonumuzu sizlere optimum fiyatlar ile sunmaktayız. 

Salatalık Sabunu Nasıl Kullanılır?

Katı sabunu elinizde su ile bolca köpürtünüz, oluşan bu köpük ile cildinizi masaj yaparak temizleyiniz ve bol su ile durulayınız. Daha uzun süre kullanım için, her kullanım sonrasında sabunu hava alan ve kuru bir yerde muhafaza ediniz, kuru ve üzerinde su tutmayacak şekilde muhafaza edildiğinde sabun çok daha uzun süre kullanılabilecektir. 

Uyarılar; 

Haricen kullanım içindir. Güneş ışığına maruz kalmayacağı bir yerde, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göz çevresine uygulamayınız, göze teması halinde bol su ile yıkayınız.

Alerjen Uyarısı; 

İçindekiler listesine bakarak alerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz ve bir ürünü ilk denemede öncelikle cildin ufak bir bölümünde test ediniz.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.