Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Selülit Karşıtı Vücut Bakım Seti

Ovada Aromaterapi Selülit Karşıtı Vücut Bakım Seti
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
1.100,00₺
Vergiler Hariç: 916,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Pürüzsüz bacaklari kollar ve karın bölgesi için ihtiyacınız olanlar bu sette!

Anti-Selülit Vücut Bakım Seti İçeriği;

%100 Doğal At Kılı Fırça

%100 Ahşap Lenf Drenaj Masaj Aleti

%100 Saf Soğuk Sıkım Susam Yağı (50 ml)

%100 Saf Soğuk Sıkım Tatlı Badem Yağı (50 ml)

%100 Saf Soğuk Sıkım Jojoba Yağı (50 ml)

%100 Doğal At Kılı Fırçanızı cildinize aşağıdan yukarıya doğru hafifçe bastırarak uygulayabilirsiniz. Kan dolaşımının hızlandırılması ve selülit oluşumunun önlenmesi amacıyla kuru ve temiz cilde aşağıda yukarıya doğru, her gün düzenli olarak uygulayın. Uygulama sonrası Ova’da Aromaterapi %100 saf soğuk sıkım Susam Yağı’nın ısıtıcı etkisinden faydalanıp kan dolaşımınızı hızlandırabilir, Jojoba ve Tatlı Badem Yağlarının çatlak önlemede desteğinden faydalanıp selülit önleyici masajınızla vüzut bakımınızı taçlandırabilirsiniz.

%100 Ahşap Lenf Drenaj Masaj Aleti ile masaj yapmadan önceden cildinizin yağlı, nemlendirilmiş olması gerekmektedir. Anti-Selülit Vücut Bakım Setinizdeki %100 saf soğuk sıkım sabit yağlarınızla cildinizi nemlendirdikten sonra Lenf Drenaj Masaj Aletinin farklı kıvrımları ile bacak, kol ve karın bölgenize en uygun olan yönü ile masajınızı yapabilirsiniz.