Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB AYAK BAKIM KREMİ

SHRUB SHRUB AYAK BAKIM KREMİ
Marka : SHRUB
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
366,67₺
Vergiler Hariç: 333,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Nem kaybına uğramış çatlamaya yüz tutmuş ayak ve topuk bölgesini nemlendirir, çatlamaların oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Hoş kokulu yağlar ile hoş olmayan kokuların oluşmasını önler ve ferah tutar.

Ingredients (İçindekiler): Aqua (saf su), Chamomilla Recutita Oil (mayıs papaytası maserasyonu), Rosa Damascena Oil (gül yaprakları masersyonu), Arctium Lappa (dulavratotu masersyonu) , Plantago Major Oil (sinirliot maserasyonu), Achillea Millefolium Oil (civanperçemi masersyonu) ,  Sodium Stearoyl Lactylate (emülgatör), Ricinus Communis Seed Oil,(organik Hint yağı)*, Cannabis Sativa Seed Oil (kenevir tohumu yağı)*, Theobroma Cacao Seed Butter (organik kakao yağı)*, Beeswax (balmumu) , Butyrospermum Parkii Butter (organik Shea Butter-karite yağı)*, Calendula Officinalis Flower Oil (kalendula yağı), Cetyl Alcohol (emülgatör), Panthenol (vitamin B5), Glycerin, Tocopherol (E vitamini) , Sodium Anisate-Sodium Levalunate (koruyucu)* , Allantoin, Lavandula Anguistifolia Oil (organik lavanta uçucu yağı)*, Cedrus Atlantica Wood Oil (organik sedir yağı)*, Syzgium Aromaticum Oil (karanfil uçucu yağı), Mentha Piperita Oil (nane uçucu yağı).

*Organik İçerik.

Kullanım Şekli: İhtiyaç halinde  Ayak Bakım Kremini ayak ve topuk bölgenize istediğiniz sıklıkta uygulayınız.

Uyarılar: Yara, yanık ve tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız. Cilt testi önerilir. İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız.

Shrub ürünleri  yapay renklendiriciler, sentetik bileşenler içermezler

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.