Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB GÜNEŞ ÖNCESİ KORUYUCU BAKIM YAĞI

SHRUB SHRUB GÜNEŞ ÖNCESİ KORUYUCU BAKIM YAĞI
Marka : SHRUB
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
391,11₺
Vergiler Hariç: 355,56₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz


Ahududu Çekirdeği Yağı tocopherolce (E-vitamini), c vitaminince ve doymamış yağ asitlerince zengin ve çok  güçlü bir antioksidandır.  Bu sayede cildinizi nemlendirir, güneşlenme öncesinde cildinizin güneşin zararlı UVA ışınlarından zarar görmesini engelleyen bir bariyer oluşturur.

Ingredients (İçindekiler): Wheat Germ Oil (buğdayözü yağı) , Rubus Idaeus Seed Oil (ahududu çekirdeği yağı) , Daucus Carota Sativa Seed Oil (havuç tohumu yağı), Theobroma Cacao Seed Butter (organik kakao yağı)*, Sesamum Indicum Seed Oil (organik susam yağı)*, Juglans Regia Seed Oil (ceviz yağı), Persea Gratissima  Oil (organik avokado yağı)*, Butyrospermum Parkii Butter (organik  Shea Butter-karite yağı)*, Lavandula Anguistifolia Oil (organik lavanta uçucu yağı)*

*Organik İçerik.

Kullanım Şekli:Güneşlenme öncesinde Güneş Öncesi Koruyucu Bakım Yağından yeterli miktar elinize alarak vücudunuza uygulayınız. Güneşlenme esnasında gerektikçe ürünü tekrar uygulayınız.

Uyarılar: Yara, yanık ve tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız. Cilt testi önerilir. İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız.

Shrub ürünleri  yapay renklendiriciler, sentetik bileşenler içermezler.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.