Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ BAKIM LOSYONU

SHRUB SHRUB GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ BAKIM LOSYONU
Marka : SHRUB
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
220,00₺
Vergiler Hariç: 200,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Güneşlenme sonrasında kuruyan ve hassaslaşan cildinizi içeriğindeki güçlü nemlendirici bileşenler ile nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Ahududu çekirdeği yağı sayesinde güneşe cildinizde oluşturabileceği foto-yaşlanmayı engellemeye yardımcı olur.

İçindekiler:Aqua (saf su), Wheat Germ Oil (buğdayözü yağı), Aloe Vera Oil (aloe vera yağı), Rubus Idaeus Seed Oil (ahududu çekirdeği yağı), Calendula Officinalis Flower Oil (kalendula yağı), Sodium St. Lactilate (emülgatör) *, Theobroma Cacao Seed Butter (organik kakao yağı)*, Butyrospermum Parkii Butter (organik Shea Butter-karite yağı)*, Daucus Carota Sativa Seed Oil (havuç tohumu yağı), Juglans Regia Seed Oil (ceviz yağı) , Persea Gratissima Oil (organik avokado yağı)* , Lavandula Officinalis Flower Oil (organik lavanta uçucu yağı)* , Beeswax (balmumu )*, Tocopherol (E vitamini) , Glycerin (gliserin) , Panthenol (vitamin B5 ), Sodium Anisate-Sodium Levalunate (ecocertli koruyucu)* , Allantoin (allantoin ) , Mentha Piperita Oil (nane uçucu yağı).

*Organik İçerik.

Kullanım: Güneşlenme sonrasında duştan sonra Güneş Sonrası Nemlendirici Bakım Losyonu’ndan yeterli miktarda ihtiyacınız kadar tüm vücuda uygulayınız.

Shrub ürünleri yapay renklendiriciler, sentetik bileşenler içermezler.

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.