Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB NORMAL VE KURU SAÇ ŞAMPUANI

SHRUB SHRUB NORMAL VE KURU SAÇ ŞAMPUANI
Marka : SHRUB
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
195,56₺
Vergiler Hariç: 177,78₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindeki bitkisel temzileyiciler ve yağlar ile saçlarınızı ve kafa derisini hem temizler hem de nemlendirir.Saçınızın sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Ingredients (İçindekiler): Aqua (saf su), Decyl Glucoside (babassu yağından elde edilen yüzey aktif)*, Lauryl Glucoside (Hindistancevizi yağından elde edilen yüzey aktif)*, Ricinus Communis Seed Oil(organik Hint yağı)*, Equisetum Arvense Extract (kırkkilitotu-atkuyruğu extraxtı) , Rosmarinus Officinalis Extract ( biberiye extractı) , Panthenol (pro-vit. B5) , Sodium Anisate ( koruyucu)* ,Sodium Levalunate (koruyucu)* , Xantan Gum(kıvamlaştırıcı) , Allantoin (yatıştırıcı), Lactic Acid , Lavandula Officinalis Oil (lavanta uçucu yağı)* , Cedrus Atlantica Oil (sedir uçucu yağı )*, Rosmarinus Officinalis Oil (biberiye uçucu yağı)*

*organik içerik.

Kullanım Şekli: Bir miktar Normal ve Kuru Saçlar İçin Şampuan’ı elinize alarak ıslak saça uygulayınız ve köpürtünüz, durulayınız. Gerek duyarsanız işlemi tekrarlayınız.

Uyarılar: 
Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız.

Shrub ürünleri yapay bileşenler ve sentetik kokular içermez

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.