Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB SHEA-MANGO YÜZ BAKIM BALMI

SHRUB SHRUB SHEA-MANGO YÜZ BAKIM BALMI
Marka : SHRUB
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
366,67₺
Vergiler Hariç: 333,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Cildinizin ihtiyacı olan vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bakımından zengin ve küçük moleküllü yağlardan yapılmış olan Shea-Mango Yüz Bakım Balmı; besinleri cildinizin alt katmanlarına kadar ulaştırarak cildinizdeki hücrelerin yenilemesine, kırışıklıkların giderilmesine, ve nemin geri kazandırılmasına yardımcı olur.
Balmın içerdiği shea butter, mango çekirdeği yağı ve kenevir tohumu yağı kuru, döküntülü veya canlılığını yitirmiş ciltlere yoğun ve derinlemesine nem ve onarım sağlayarak cildin genç, canlı ve doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

İçindekiler:
Chamomilla Recutita Maceration(papatya maserasyonu )*, Rosa Damascena Maceration(gül masersyonu)*,Arctium Lappa Maceration (dulavratotu maserayonu)*, Plantago Major Maceration(sinirli ot masersyonu)*, Achillea Millefolium Maceration(civanperçemi masersyon)*, Butyrospermum Parkii Butter(shea butter)*, Theobreoma Seed Butter(kakao yağı)*,Magnifera Indica Seed Butter(mango yağı), Beeswax(balmumu)*, Cannabis Sativa Seed Oil(kenevir tohumu yağı)*, Calendula Officinalis Flower Maceration(kalendula yağı), Lavandula Angustifolia Oil(lavanta uçucu yağı)*, Pelargonium Graveolens Flower Oil(ıtır uçucu yağı)*.

*Organik İçerik.

Kullanım
: Günlük cilt bakımı olarak sabahları yüzünüze ve boynunuza çok az bir miktar alarak uygulayınız. Balm küçük moleküllü yağlardan yapıldığı için göz çevrenizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uyarılar:Yara, yanık ve tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız. Cilt testi önerilir. İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız.

Shrub ürünleri yapay renklendiriciler, sentetik bileşenler içermezler.

 

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.