Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


SHRUB SHEA-MANGO YÜZ BAKIM KREMİ

SHRUB SHRUB SHEA-MANGO YÜZ BAKIM KREMİ
Marka : SHRUB
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
366,67₺
Vergiler Hariç: 333,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

50 yaş ve üstü ciltlerin yoğun bakımı için tasarlanmış olan bu krem içeriğindeki Mango Yağı ve E Vitamini sinerjisi ile kırışıklıkların oluşmasını önlemeye ve görünümünü düzeltmeye yardımcı olur cildinizi nemli ve bakımlı tutar.

Ingredients (İçindekiler): Aqua(safsu), Symhytum officinale oil (karakafesotu yağı), Mangifera Indica Seed Oil(mango yağı), Butyrospermum Parkii Butter(organik shea butter-karite yağı)*, Peach Kernel Oil (şeftali çekirdeği yağı ), Ricinus Communis Seed Oil (organik Hint Yağı)*, Cannabis Sativa Seed Oil (organik kenevir tohumu yağı)*, Ribes Rubrum Seed Oil(frenk üzümü yağı), Parcea Gratissima Oil (organik avokado yağı)*, Daucus Carota Seed Oil(havuç tohumu yağı), Wheat Germ Oil (buğday özü yağı), Sodium anisate-sodium levulinate (koruyucu)*, Theobreoma Cacao Seed Butter (organik kakao yağı)*, Allantoin (allantoin), Cetearyl Olivate(emülgatör)*, Sorbitan Olivate(emülgatör)*,Beeswax(balmumu), Bursera Fagaroides Wood Oil(linaloe ağacı uçucu yağı), Stearic Asit(emülgatör), Setyl Alcol(emülgatör), Hydrolyzed Wheat Protein(buğday proteini), Hyaluronik asit, Marine Collagen(yosun kolajeni), Bulbine Frutescens Leaf Juice(kedikuruğu otu extractı), Santalum Album Wood Oil (sandal uçucu yağı)

 

*organik içerik.

 

Kullanım Şekli:. Günlük cilt bakımında sabah ya da akşamları yüzünüze ,boynunuza ve dekolte bölgesine uygulayınız

 

Uyarılar: Yara, yanık ve tahriş olmuş cilt üzerine uygulamayınız. Cilt testi önerilir. İçeriğindeki bileşene karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocuklardan uzakta ve ışıksız ortamda kapalı olarak saklayınız

 

Shrub ürünleri yapay bileşenler ve sentetik kokular içermez

 

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.