Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Smooth Doğal Sivilce, Siyah Nokta Ve Gözenek Karşıtı Cilt Bakım Serumu

Evolvy Skincare Smooth Doğal Sivilce, Siyah Nokta Ve Gözenek Karşıtı Cilt Bakım Serumu
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
661,00₺
Vergiler Hariç: 550,83₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Cildi nemlendirip beslerken akne, ölü hücreler, siyah nokta ve gözenekleri hedef almak için BHA ve AHA kombinasyonu ile formüle edilmiş, su bazlı bir yüz serumudur.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Sivilce, akne, siyah nokta, beyaz buton (komedon) ve genişlemiş gözenek problemi yaşayan ciltler için idealdir.

Cilt bakımında doğal bir BHA&AHA serumu kullanmanın önemi, gözenekleri arındırmak, fazla yağı (sebumu) kontrol altına almak, sivilceleri önlemek ve pürüzsüzleştirmektir.

Smooth Serum kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini geliştirir.
Gözeneklere derinlemesine nüfuz eder ve fazla yağı temizler.
Daha net, daha parlak, daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır.
Renk düzensizliklerinin eşitlenmesine yardımcı olur.
Gözenek görünümünü azaltır.
Cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.
 
**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

SMOOTH DOĞAL SIVILCE, SIYAH NOKTA VE GÖZENEK KARŞITI CILT BAKIM SERUMU NE VADEDIYOR?
Günlük kullanımda akneye yatkın, yağlı ve karma ciltlerde kullanımını tavsiye ettiğimiz Smooth serum, su bazlı bir serumdur. Günlük cilt bakımında geceleri, tonikten sonra nemlendiriciden önce kullanılır. İçeriğindeki BHA sayesinde gözeneklerden derinlemesine emilerek siyah noktaya sebep olan oksitlenmiş fazla yağı yok eder. Böylelikle gözenekleriniz temiz ve küçük görünür. Ayrıca cildin aşırı yağ salgılamasını engelleyerek oluşabilecek komedon ve aknenin önüne geçer. En yağlı ciltlerde bile anında cildi kendi doğal ışıltısına kavuşturur. 
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.