Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Soft & Gentle Doğal Yağ Bazlı Temizleyici (Portakal, Itır)

Evolvy Skincare Soft & Gentle Doğal Yağ Bazlı Temizleyici (Portakal, Itır)
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
587,00₺
Vergiler Hariç: 489,17₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Soft & Gentle, su ile buluştuğunda emülsifiye olarak makyajı, güneş kremini ve günlük kirleri nazik ve etkili bir şekilde temizleyen, bir yağdan süte (oil to milk) cilt temizleme yağıdır.

Yağlı ve karma ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.

Cilt bakımında doğal yağ bazlı bir temizleyici kullanmanın önemi kuruluğu önlemek, fazla yağı kontrol altına almak ve hassas cildi rahatlatmaya yardımcı olmaktır.

Soft&Gentle Yağ Bazlı Temizleyici kullanmanın faydaları:

Cilt bariyeri işlevini destekler.
Kuruluk, gerginlik veya yağlılık hissi bırakmadan cildi temizler, tazeler ve Besler.
Cildi nemlendirirken cilt yüzeyindeki yağları, makyajı ve gözeneklerde biriken kalıntıları uzaklaştırır.

**Tüm Evolvy ürünleri Eczacı Evrim Damar Konuk tarafından formüle edilir ve GMP şartlarına uygun laboratuvarımızda küçük partiler halinde üretilir.

**Tüm Evolvy ürünleri doğal, vegan, botanik içerikler kullanılarak üretilir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

SOFT & GENTLE DOĞAL YAĞ BAZLI TEMIZLEYICI NE VADEDIYOR?
Günlük kullanımda Soft&Gentle'ı günlük cilt temizleyicisi, makyaj ve güneş koruyucu çıkarmada kullanabilirsiniz. Cilt bakımının ilk adımında kullanılır. Sonrasında başka bir temizleyici ile yıkamanıza gerek yoktur. Sabah ve akşam temizliğinde kullanabilirsiniz, cildinizi kurutmaz. Bu yeni nesil temizleyici klasik su bazlı temizleyicilere göre cildi kurutmadan, germeden nazik bir şekilde temizler. Soft & Gentle ile cildinizi temizlediğinizde yumuşacık, tertemiz, arınmış ama kurumamış cildinizin keyfini çıkarırsınız. Özellikle cilt hassasiyeti yaşayan ciltlerde şikayetlerde kötüleşme yaşanmasına sebep olmadan cildi temizler arınıdır. En kuru ve hassas ciltlerde bile ilk kullanımdan itibaren rahatlama sağlar.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.