Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


St Johns Wort Sarı Kantaron Balsamı

Olea Vera St Johns Wort Sarı Kantaron Balsamı
Marka : Olea Vera
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
290,00₺
Vergiler Hariç: 241,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ürün Bilgisi

Kırmızı rengini sarı kantaron bitkisinin kendisinden alan ST JOHN’S WORT; açık olmayan yara ve yanıklarda, kurumuş, çatlamış ve hasar görmüş ciltte, tüm vücutta nemlendirici olarak kullanılabilir. Cildin üzerinde bariyer oluşturarak nemli ve yumuşak tutar. VEGANDIR. 

50ml

 

Kullanımı

Güneşe çıkmadan önce kullanmayınız. Gece kullanıma uygundur. Temiz parmağınızla yumuşattığınız balsamı cilde hafif masaj yaparak uygulayınız. 

 

İçindekiler

Olea Europaea Fruit Oil (zeytinyağı), Hypericum Perforatum Extract (sarı kantaron ekstraktı), Candelilla Cera (kandelila mumu), Tocopheryl Acetate (e vitamini), Boswellia Serrata Oil (akgünlük uçucu yağı)

 

Uyarılar

Serin ve kuru yerde saklayınız. Harici kullanım içindir. İçeriklerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız.

 

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.