Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Tablo ve Pano Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 42 (2 Sayfa)

Duvarlarınızı Renklendiren Tablo Çeşitleri

Bez, tahta, kâğıt gibi maddeler üzerine yapılmış yağlıboya, suluboya, pastel ya da karakalem resim gibi ürünlerden meydana gelen ürüne tablo denir. Duvara asılan olmazsa olmaz aksesuarlardandır. Metal yapı malzemesinin şekillendirilmesiyle elde edilen tabloları da salonunuza ,koridorunuza veya mutfağınıza asabilirsiniz. Portre, manzara ve karikatür gibi  sınırsız sayıda şekil ve renk seçeneği bulunur.

Kanvas, MDF, yağlı boya, çerçeveli, kabartma, led ışıklı, metal, pleksi, taş, masif ahşap, deri, kara tahta ve puzzle gibi tablo çeşitleri bulunmaktadır. Kasnak panoları ve nakış işlemeli panoları da tablo gibi duvara asabilirsiniz.

Tablo Seçerken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Salon rengi tek renk ve sade ise tablolar renkli tercih edilmelidir. Hem göz alıcı olur hem de ortama renk katar. Salon tarzına uygun bir tablo seçilmelidir. Eşyalar ile uyumlu olacak boyutta, renkte ve desende bir tablo tercih edilmelidir. Modern ve spor bir salona minimalist ve sade bir tablo tercih edilebilinir. Klasik bir salona daha süslü ve işlemeli bir tablo tercih edilmelidir.

Modern bir oda için soyut tablolar tercih edilirken, geleneksel bir oda için portre ve manzara tabloları tercih edilmelidir. Asıldıkları yer ve sırada son derece önemlidir. Genel düzene uygun bir şekilde asılmalıdır. Bir duvarda çok fazla tablo olmamalıdır. 

Oda içindeki büyük bir duvarda boş bir görüntü olmaması için ortama uyumlu olarak büyük çerçeveli bir tablo konulabilir. Bu oda içerisinde onu odak noktası haline getirir. Genellikle büyük evlerde antre bölümünde yani kapı girişinin karşısında tablo ya da ayna yer alıyor. 

Evinize uyumlu tablolar almak için alışveriş platformumuz Createrra'yı ziyaret edebilir ve zevkinize uygun tabloya sahip olabilirsiniz. E-bültenimize abone olarak kampanyalar ve içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.