Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Ter Kokusu Önleyici Doğal Krem Deodorant - Unisex

Beplenty Aromaterapi Ter Kokusu Önleyici Doğal Krem Deodorant - Unisex
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
334,72₺
Vergiler Hariç: 278,93₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Beplenty Doğal Krem Deodorant, yumuşak kremsi yapısıyla hızlı emilir. Giysilerde leke bırakmaz. İçeriği tamamen doğaldır, antibakteriyel etkili saf uçucu yağlarla birlikte, vücudu ağır metal ve toksinlerden arındırıcı özellikteki bentonit kil gibi etkili doğal özellikte malzemelerle formule edilmiştir. Koltuk altı kararma lekesini beyazlatmaya yardımcı olur. Banyo sonrası temiz ve kuru koltuk altına uygulanarak kullanılır. 48+ saat (bir sonraki banyoya kadar) ter kokusunu önler. Kullanım oranına bağlı olarak ortalama 6-8 ay kullanılacak miktardadır.

Terlemeyi önleyici antiperspirantlar yerine, sağlık açısından kullanılması doğru olan terleyerek vücudun toksin atılımını sağlayanlardır. Bu yüzden Beplenty krem deodorantımız içeriğinde terlemeyi değil, ter kokusunu Önleyici doğal malzemeler bulundurmaktadır.

Özellikle kadınların koltuk altı için kullanacağı ürünlerde meme kanseri riskini oluşturacak içeriklerden uzak durması gerekir. Bunun için Doğal Krem Deodorantımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.