Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


The Muhm Amor

The Muhm The Muhm Amor
Marka : The Muhm
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
550,00₺
Vergiler Hariç: 500,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
 

AMOR; aşkın ritmini sunan, afrodizyak etkili ylang ylang çiçekleri ile insanın içini ısıtan ve huzuru uyandıran zarif lavanta çiçeğinin keyifli bir harmonisini sunuyor. Üst notasında lavanta uçucu yağının, orta notasında ylang ylang uçucu yağının çekici ve rahatlatıcı kokusuyla aşkın tutkusu yaşam alanlarınıza taşınıyor.

 

THE MUhM Amor kalbinde aşk olan herkes için… 

 

Aşk ilk kendimizi sevmekle başlar… Bu ay kendinizi ve bedeninizi daha çok sevin, tutkuyla bağlı olduğunuz şeylere daha çok zaman ayırın, sevdiklerinizle birlikteyken duygularınıza izin verin ayaklarınız yerden kesilsin ve herkesi baştan çıkarın. AMOR ile aşkın ilhamı duyularınızı harekete geçiriyor. 

 

THE MUhM Amor aşk ve tutku dolu anlarınız için…

 

Kalbinde aşk olan herkes için… 

 

Ahşap fitilin etrafa yaydığı çıtır çıtır ses şömine etkisi yaratarak ortamınızı özel bir ambiyansa dönüştürür. 

 

Soya wax ile saf uçucu yağlar hazırlanan el dökümü Amor doğaya saygılı ve geridönüşüme destektir.

El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.