Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Touche Éclat - Ruj & Allık

La Vie Ancienne Touche Éclat - Ruj & Allık
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
270,00₺
Vergiler Hariç: 225,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

20 gram Touche Éclat - Ruj & Allık ne işe yarar? 

İçerdiği doğal yağlar ve skualen ile kuruyan, çatlayan dudaklara bakım yaparak pürüzsüzleşmesini destekler. Doğal kaynaklı pigmentler ile hazırlanmış olan Touche Éclat (Lip and Cheek balm) hafif ışıltılı kiremit rengi ile  yazın doğal makyajlarınızın yıldızı olacaktır. Yoğun pigmentasyonu sayesinde makyaj uygulamalarınızda ruj ve allık olarak kullanabilirsiniz. 

Kullanım Şekli: Parmağınız yardımıyla dudaklarınıza uygulayın.

Uyarı:Normal oda sıcaklığında, kuru ve mutlaka ışık görmeyen yerde saklayınız. Üretimi itibari ile 24 ay boyunca taze kalan ürün açılması ile birlikte 12 ay içinde tüketilmelidir. Kullanmadan önce cildin ufak bir yerinde test ediniz. Ağza alınmaz.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.