Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yakut Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu

HAYRA ALAMET DÜKKAN Yakut Leke Karşıtı Cilt Bakım Serumu
En Geç 26-02-2024 Pazartesi kargoda
1000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400,00₺
Vergiler Hariç: 333,33₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Yakut leke karşıtı bakım serumu cildinizin canlı, pürüzsüz ve doğal görünüm kazanmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan Kantaron, Makademia, Kuşburnu, bitkisel yağlar ve E vitamini sayesinde cilt tonunu eşitler, cildinizi yumuşatır ve aydınlık bir

görünüm kazandırır. 

20 Ml cam ambalajında, plastiksiz kargo ile gönderilir.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde bir kaç damla ürün alarak dairesel hareketlerle masaj yaparak

uygulayınız.

İçindekiler: HYPERICUM PERFORATUM OIL (Sarı KAntaron Yağı), ROSA CANINA SEED OIL Kuşburnu Çekirdeği Yağı), TRITICUM VULGARE GERM OIL (Buğday Özü Yağı), MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL (Makedemya Yağı), CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL (Tamanu Yağı), LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL (Lavanta Uçucu Yağı), TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini), HELICHRYSUM ITALICUM FLOWER OIL (Ölmez Çiçek Uçucu Yağı), BOSWELLIA SERRATA OIL (Akgünlük Uçucu Yağı), MATRICARIA RECUTITA FLOWER OIL (Tıbbi Papatya Uçucu Yağı.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.