Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yenileyici Göz Çevresi Bakım Serumu 10 Ml

Edys Organics Yenileyici Göz Çevresi Bakım Serumu 10 Ml
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
700 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
450,00₺
Vergiler Hariç: 375,00₺

Ürünün Birim Fiyatı : 450,00₺
Bu üründen minimum 10, maksimum 10 adet alabilirsiniz.
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

EDY’S ORGANICS
SPECIAL ACTIVE DROPS COLLECTION

 

REGENERATING EYE CONTOUR SERUM

YENİLEYİCİ GÖZ ÇEVRESİ BAKIM SERUMU

Kuru Yağ Tipi Kokteyl Roll- On Serum 
❥❥❥

‘’Doğal içerikler ve yenilikçi formül ile etkileyici gözler’’

❥❥❥

 

 

Cildimizde Nasıl Çalışır?

Edy’s Organics Yenileyici Göz Çevresi Bakım Serumu; %100 bitkisel ve doğaldır. Hassas göz altı ve çevresi bakımı için, botanik bir çözüm sunar. Susuz, yağ bazlı serumumuz; cilt üzerinde pürüzsüzce kayan, hızlı bir şekilde emilen, uygulama sonrası yağlı bir his bırakmayan ve hassas göz bölgesini yumuşak ve nemli bırakan, gözenek tıkamayan omega zengini kuru yağlar, antioksidanlar ve vitaminler ile formüle edilmiştir.  Sürekli ve düzenli kullanımla göz altı ve çevreniz daha yenilenmiş, genç ve taze bir görünüme kavuşur.

❥ GÖZ ÇEVRESİNDEKİ KIRIŞIKLIKLAR, İNCE ÇİZGİLERLE SAVAŞIR

❥ AŞIRI ÇALIŞAN HASSAS DOKUYU YENİLER

❥ GÖZ ÇEVRESİNİ NEMLENDİRİR VE YUMUŞATIR.

❥ HASSAS GÖZ ÇEVRESİNİ YATIŞTIRIR VE BESLER

❥ GÖZ ÇEVRESİNDEKİ ŞİŞLİĞİ AZALTIR

 

Özel Aktif Bileşenler

  A & E Vitaminleri & At Kestanesi Özü & At Kuyruğu Özü & Ginseng Özü & Şerbetçi Otu(Hop) Özü & Bisabolol & Squalen + Omega Zengini  Antioksidan Kuru Yağ Kokteyli

 

ANTİOKSİDAN, OMEGA ZENGİNİ BİTKİSEL KURU YAĞ KOKTEYLİ
Organik Jojoba, Organik Üzüm Çekirdeği, Organik Kuşburnu Çekirdeği, Organik Avakado, Organik Argan, Organik Kayısı Çekirdeği, İncir Çekirdeği, Nar Çekirdeği, Havuç Tohumu, Kahve Çekirdeği, Çuha Tohumu ve Organik Kenevir Tohumu Yağları İle

 

At Kestanesi Özü

At Kestanesi Özü, göz altı ve çevresindeki dolaşımı destekleyerek, göz altı ve çevresinin yenilenmesi, sıkılaşması ve gençleşmesinde rol oynar.
 

At Kuyruğu Özü

At kuyruğu yaprakları, pek çok antioksidan ve Silika minerali açısından zengin; yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcıdır. Silika, özellikle yaşlanma ile üretim yavaşladığında, kolajen oluşturmaya yardımcı olur. At kuyruğu göz altı ve çevresindeki mikro sirkülasyonu arttır, göz altı ve çevresini yatıştırır.

 

Ginseng Özü

Cildin esnekliğini arttırarak, yaşlanma belirtileriyle savaşır, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. 
 

Hop (Şerbetçi otu) Özü

''Şerbetçiotu ile Daha yumuşak ve esnek''

Hop, flavonoid ve fito östrojen kaynağıdır, biyostimüle edici etkiye sahiptir, cilt elastikiyetini artırır, ince çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. 

 

Kahve Çekirdeği

''Uyarıcı ve canlandırıcı onarım''
Göz altı ve çevresindeki mikro sirkülasyonu arttır, yeniler ve onarır.

 
Alfa-Bisabolol

''Hassas bakımın anahtarı''
Papatya uçucu yağından veya vanillosmopsis erythropappa çiçeğinden elde edilen Bisabolol hassas göz bölgesini, ciidi yatıştırarak tahrişleri önler.

 

Nasıl Kullanırız?

Edy’s Organics Yenileyici Göz Çevresi Serumu; özel bilye topu ile, temizlenmiş cildinizde doğrudan göz altı ve çevresi bölgenize sürünüz ve özel bilye topu ile dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız

 

Saklama ve Uyarılar

Yalnızca haricen kullanılır. İçeriğindeki bir bileşene kadar alerjiniz var ise lütfen kullanmayınız. Kullanmadan önce yama testi önerilir. Göz ile temasından kaçınınız; temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların erişemeyeceği ve direk güneş ışığından uzak serin, kuru bir yerde ağzı kapalı ambalajında saklayınız.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.