Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Ylang Ylang Uçucu Yağı

Beplenty Aromaterapi Ylang Ylang Uçucu Yağı
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
273,98₺
Vergiler Hariç: 228,31₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ylang Ylang Uçucu Yağı

Yoğun tatlı ve çiçeksi tonuyla, Ylang Ylang esansiyel yağımız, tropik ağacın çiçeklerinden buhar ile damıtılmış, duygular için derinden yatıştırıcıdır, sinirliliği yatıştırır, duygusallığı artırır ve yağlı saç ve cilt için dengeleyici olabilir.

Anahtar Özellikler :

 duyguları ve sinirliliği yatıştırır
 Aroması ve özellikleriyle şehvetli bir afrodizyak
 Yağlı cilt ve saçlar için dengeleyici

Aroma

Egzotik, çiçeksi ve misk

İçindekiler

%100 Saf Cananga odorata (ylang ylang) floweroil

Emniyet

Sadece harici kullanım içindir. Seyreltmeden cilt üzerinde kullanmayınız. Gözler gibi hassas alanlarla temastan kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. 5 yaşından küçük çocuklarda uçucu yağlar kullanmayın. Hamilelik sırasında uçucu yağları kullanmadan önce sağlık uzmanınıza danışın. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.