Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yoga - Esansiyel Yağ Karışımı 10 Ml

Florame Yoga - Esansiyel Yağ Karışımı 10 Ml
Marka : Florame
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
944,00₺
Vergiler Hariç: 858,18₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Yoga - Esansiyel Yağ Karışımı 10 ml:

Palmarosa, Frankicense, Greyfurt, Limon ve Paçuli esansiyel yağlarının ön planda olduğu bir koku karışımıdır. Vermiş olduğu koku ile bedenin hafifliğini sağlar, duygusal huzur ve mutluluğun açığa çıkmasını teşvik eder. Yoga ve meditasyon sırasında kullanmak için idealdir.

Kullanım Şekli: Bir hava yayıcı cihaz içinde ortama koku vermek için kullanılabilir.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.