Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yoğun Nem Destekli & Yaşlanma Karşıtı Ve Göz Çevresi (Morluk Ve Torbalanma) Bakım Seti

The Purest Solutions Yoğun Nem Destekli & Yaşlanma Karşıtı Ve Göz Çevresi (Morluk Ve Torbalanma) Bakım Seti
En Geç 24-02-2024 Cumartesi kargoda
1.079,90₺
Vergiler Hariç: 899,92₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Peptide Complex Serum : Yaşlanma belirtilerine karşı cildin güçlü bir savunma oluşturmasını destekleyici özelliktedir. İnce çizgilerin önlenmesi ve derin kırışıklıkların görünümünün azaltılmasını hedefler. 


Intensive Hydration Serum Hyaluronic Acid 2% + B5 : Cildin kaybettiği nemin geri kazandırılmasını ve korunmasını hedefler. Cildin nemli, ışıltılı ve yumuşak bir görünümde olmasına yardımcı olur. 


Radiance Eye Contour Serum Caffeine Solutions 5% + Vitamin C : Göz altı torbalanmalarını ve cilt tonu farklılıklarını hedefler. Gözaltının aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasına yardımcı olarak göz çevresine bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm almasını sağlar. 


  • Yaşlanma karşıtı bakıma ihtiyaç duyan ciltler 

  • Kırışıklık karşıtı onarıcı bakıma ihtiyaç duyan ciltler 

  • Nem ihtiyacı olan tüm cilt tipleri 

  • Kuru ciltler 

  • Göz altı morlukları ve torbalanmalarına sahip ciltler 

  • Göz altı ve çevresinde cilt tonu farklılıkları olan ciltler 

NASIL KULLANILIR? 

Intensive Hydration Serum Hyaluronic Acid 2% + B5 :  & Peptide Complex Serum : Cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde uygulayınız. Önce hafif nemli cilde Hyaluronic Acid sonrasında Peptide Complex ürününü kullanmanız tavsiye edilir. 

Radiance Eye Contour Serum Caffeine Solutions 5% + Vitamin C :  cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde göz çevrenize uygulayınız. 

Not: Oftalmolojik olarak test edilmiştir. 


Oftalmolojik Test Nedir? 


Kozmetik ürün veya hammaddelerinin göz ve göz çevresine teması sonucu göz ile uyumunun değerlendirildiği testtir. Bu testlerde gözyaşı salgılama zamanı, göz kapağı iritasyonu ve korneada oluşacak bozukluk değerlendirilebilir.


Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Geri Dönüştürülmüş :Satıcı bu ürünün veya ona ait malzemelerin daha önce kullanılmış bir materyalden geri dönüştürüldüğünü kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.