Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yüz Temizleme Yağı

Yüz Temizleme Yağı
Marka :
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
305,00₺
Vergiler Hariç: 254,17₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindekiler: Aspir yağı, hint yağı,macademia yağı,kayısı çekirdeği yağı, hidrojene hint yağı, tokoferol (E vitamini), portakal kabuğu yağı,çay ağacı uçucu yağı.

Faydaları: 

Yağ Bazlı Temizlemedeki amaç benzer benzeri çözer mantığıdır.

Cildimizin fazla sebum dengesini, tamamen doğal yağlar ile çözüp temizlerken kuru ciltlerdeki sebumu kurutmadan, cildi nemli bakımlı tutar.

Yağlı ve karma ciltteki fazla yağlanmayı da dengeler.

Tüm ciltler için uygundur. Hem günlük hem de makyaj temizliğinde kullanıma uygundur.

Cildi germeden nazikçe temizler.

Kullanım Şekli:Günlük yüz ve makyaj temizliğinde kullanılır. Tüm ciltler için uygundur. Gün içerisinde ciltte biriken kiri ve makyajı temizler. Elimize bir miktar alınır ve kuru cilde masaj yapılır. Sonra biraz su alıp yüze uygulanır ve masaja devam edilir. Sonrasında süt kıvamına benzer bir yapı oluşur. Ardından soğuk olmayan su ile durulanır. Ardından cilt tipine uygun tonik ve nemlendirici ile temel cilt bakımınızı tamamlayın. Akşamları uygulayınız.

 

Uyarılar: 

Göz ile temasından kaçınınız.

Temas halinde bol su ile durulayınız.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Kullanmadan önce alerji testi yapınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Haricen kullanılır.

Yağ bazlı temizleyici açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketmeye özen gösteriniz.

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.