Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


%100 Saf Gül Hidrosolü

Amorfia Aromaterapi %100 Saf Gül Hidrosolü
En Geç 19-06-2024 Çarşamba kargoda
349,97₺
Vergiler Hariç: 291,64₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindekiler: %100 Saf Gül Hidrosolü

100ml cam ambalaj

Botanik isim: Rosa damascena Flowers Water   Üretim yöntemi: Distilasyon Menşei: Türkiye

 

 Kullanım Şekli: Spreyle direkt istediğiniz alana veya makyaj pamuğunu nemlendirip tonik olarak cilde  uygulayabilirsiniz.

Gül uçucu yağı üretilirken elde edilen %100 Saf Gül suyudur. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve esans içermez.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Saç tarama suyu olarak kullanıldığında taramayı kolaylaştırır.

Uyarılar: Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Koruyucu içermediği için buzdolabında daha uzun süre saklayabilirsiniz. Hamile ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir. Ağza alınmaz.

 

Ambalajı açılan ürünler geri alınmamaktadır.

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.