Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


2 Li Limon Kolonyası 150 Ml X 2

Misedor 2 Li Limon Kolonyası 150 Ml X 2
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
249,90₺
Vergiler Hariç: 208,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Misedor Limon Kolonyası 150 ml, 2’li Set olarak satılmaktadır.

  • Limonun tazeliği ve ferahlığı ile birlikte portakalın nefis aromasının birleştiğini hayal edin.
  Limonun tazeliği ve ferahlığı, portakalın nefis aroması ile birleşirse ne olur? Bu narin ve canlı koku, açılışında renkli citrus ailesinin her bir ferdinden bir parçayı, misket limon kabuğunun canlandırıcı yeşil notu ile birleştirir. 
  Yumuşak, tatlı ve çiçeksi notların sarmaladığı orta notlar, kapanışa yaklaştıkça yerini Cıtrus ailesindeki tüm oryantal notların dansı ile beslenen yoğun tatlılığına bırakır..

  Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
  Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
  Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
  Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
  Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.