Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Exfoliating Body Scrub/ Kahveli Vücut Ovması/ 240 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Exfoliating Body Scrub/ Kahveli Vücut Ovması/ 240 Ml
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
475,00₺
427,50₺
Vergiler Hariç: 356,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. 

Ethiopia'nın Yirgacheffe bölgesinden gelen Afrika mucizesi öğütülmüş kahve çekirdeği, diğer türlerden karakteristik yapısıyla hemen ayrılır:

Çiçeksi notaları eşliğinde cildi nazikçe ölü deriden arındırır. Yumuşaklık ve nemlilik sağlar. Kenevir tohumu Omega yağ asitlerince zengin içeriği ve yoğun nemlendirici kalın yapısıyla cildi besler.

Üzüm çekirdeği, kan dolaşımını hızlandırarak cildi canlandırır. Portakal kabuğu ve Kavun çekirdeği cilde ihtiyacı olan vitamin desteğini sağlar.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.