Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Susam Yağı Taşıyıcı Sabit Yağı- Susam Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ- 100 Ml

%46
Alfheim Aromaterapi Alfheim Susam Yağı Taşıyıcı Sabit Yağı- Susam Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ- 100 Ml
460,00₺
247,50₺
Vergiler Hariç: 206,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Susam Yağı Faydaları

Susam yağının içerdiği vitamin ve mineral sayesinde vücudun bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. İçeriğindeki vitamin E, hücre yenilenmesinde etkilidir. Susam yağı, doğal, yan etkisiz bir güneş koruyucu olarak kullanılabilir. Dişlerinizin beyazlamasına  yardımcı olur. Ciltte yaşlanma etkilerini ve kırışıklık oluşumunu azaltır.


 Susam Yağı Nasıl Kullanılır?

Susam yağı faydaları ve kullanımı mutlaka öğrenilmesi gereken bir bilgidir. Susam yağı saça faydaları bakımından etkisi büyüktür. Saç derisine masaj yapılarak kullanıldığında kan dolaşımını arttırarak saç köklerini besler. Temiz saça uygulanmalıdır. Susam yağı saça uygulandığında saçlarda beyazlamayı geciktirir. Saç kırıklarını önler. Ayrıca susam yağı uygulandığında saç dibinde mantar oluşma riskini ortadan kaldırır. Saçların sağlıklı ve hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. Saçınızın parlak ve ışıltılı görünmesine yardımcı olarak görümünüze olumlu etki eder. 


 Susam Yağı Cilde Nasıl Kullanılır?

Susam yağı cilde faydaları düşünüldüğünde mutlaka kullanılması gereken bir üründür. Çinko içermesi sayesinde, susam yağı yüze faydaları, hissedilebilir ve gözle görülebilir şekilde olmaktadır. 100 ML susam yağına 40-100 damla arası uçucu yağ karıştırılarak kullanılır. Kullanılmadan  önce cildin temiz olmasına dikkat edilmelidir.


 Susam Yağı katkı maddesi içerir mi?

 Alfheim markası ürünü olan susam yağı tamamen doğaldır. Hiçbir şekilde katkı maddesi ve koruyucu içermemektedir. Susam yağı için hiçbir şekilde yapay koku eklenmemiştir.


 Susam Yağı Nerede Kullanılır?

Susam yağı yemeklerde kullanılıp vücudun sağlıklı olması için besin olur. Saçınıza ve cildinize uygulayabilirsiniz. Kirpiklerinizin güçlenmesi için susam yağı kullanabilirsiniz. Kullanım alanı çok geniştir. Sağlığınız ve güzelliğiniz için olumlu etki yaratır.


Uygulama: 

Susam Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinize ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda cildinizi sakinleştirir ve yatıştırır. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez. 

100 ML taşıyıcı Susam Yağına 2-5 ML (40-100 damla) uçucu yağ karıştırılarak kullanılabilir.

 

Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.