Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi
En Geç 24-05-2024 Cuma kargoda
1.375,00₺
1.237,50₺
Vergiler Hariç: 1.031,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi Nedir, Ne İşe Yarar?

Alfheim Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini güçlendirir. Yüz Kremi nemlendirici doğal içerikleri sayesinde ciltteki su kaybını önleyerek daha sağlıklı ve canlı bir görünüm sağlar. Ayrıca, ciltteki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltarak daha genç bir görünüm kazandırır.


İçindekiler

Alfheim Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, doğal içerikleriyle dikkat çeken bir yüz bakım ürünüdür. İçeriğindeki ana bileşenler arasında aloe vera, hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, gül suyu ve shea yağı bulunmaktadır. Bu bileşenler, cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin doğal bariyerini korur, cildi yatıştırır ve besler.


Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi Katkı Maddesi İçerir Mi?

Alfheim Hydrating Yoğun Nemlendirici Doğal Yüz Kremi, doğal içeriklerden oluşmaktadır. Ürünün içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu nedenle, ürünü kullanırken herhangi bir yan etki veya alerjik reaksiyon riski minimum düzeydedir.


Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Alfheim Aromaterapi Hydrating Yoğun Nemlendirici Yüz Bakım Kremi, günlük yüz bakım rutininin son adımında kullanılabilir. Temizlenmiş yüze ve boyuna masaj yaparak uygulanmalıdır. İdeal sonuçlar için günlük kullanılması gerekir, dilerseniz sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz.


Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir. Kuru ve serin yerde saklayınız. Ürünün güneş ışığıyla direkt temasından kaçınınız.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.