Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Kenevir Ve Kabak Lifi Peeling Vücut Sabunu- Ölü Hücrelerden Arındırır 300 Gr

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Kenevir Ve Kabak Lifi Peeling Vücut Sabunu- Ölü Hücrelerden Arındırır 300 Gr
En Geç 22-04-2024 Pazartesi kargoda
375,00₺
337,50₺
Vergiler Hariç: 306,82₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İtalya'nın Maggiore gölü kıyılarına yakın Sacro Monte di Varese'nin eteklerine kurulmuş bir İtalyan kasabasında, maharetli ustalarca eski geleneksel Marsilya sabun yöntemi korunarak Alfheim için özel olarak üretilmiştir.
Palm yağı içermeyen doğal formülündeki Hindistan cevizi ve ayçiçeği bazında, mucizevi Kenevir özü ile doğal lif kabağı tanecikleri peeling etkisi göstererek cildi nazikçe ölü hücrelerden arındırır.


Kullanım Şekli:

Nemli cilde dairesel masaj hareketleriyle kremsi köpüğü oluşana kadar uygulayın. Kuru diz kapakları ve dirsekler için de eksfoliye edici olarak mükemmeldir.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.