Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Tarçın Uçucu Yağı- 10 Ml

%10
Alfheim Aromaterapi Alfheim Tarçın Uçucu Yağı- 10 Ml
En Geç 30-05-2024 Perşembe kargoda
300,00₺
270,00₺
Vergiler Hariç: 225,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Tarçın Yağı Nasıl Kullanılır?

Ruhsal ve bedensel olarak destekleyici tarçın yağı, aroma lambanızla, difüzörünüzle veya buhurdanlıklarınızla birlikte atmosferinizi arındırır ve ruh halini canlandırmaya yardımcı olur. Taşıyıcı yağ ile doğru oranlarda seyreltilmiş tarçın uçucu yağı, selülit görünümünün azalmasında cildi destekler. Güçlü antibakteriyel, antiviral ve antifungal özelliği de tarçın yağı cilde faydaları arasındadır.

İçindekiler

%100 Tarçın Kabuğu Yağı (cinnamomum verum)

Tarçın Uçucu Yağı Faydaları

Tarçın yağı faydaları arasında ruhsal alandaki etkileri öne çıkar. Öfke, gerginlik, stres ve yorgunluk anlarında ruhu dengeler. Yorgun bir durumu hafifletmeye yardımcı olur.

Tarçın Yağı Nasıl Yapılır?

Ağaç kabuklarının buhar distilasyonu ile elde edilir. Tarçın yağı, iki yılda bir gelişen ağaçların iç kabukları soyularak, buhar ile damıtılması ile gerçekleşir.

Sinerjisi İle Uyumlu Yağlar

Sıcak-baharatlı, tatlı ve biraz yoğun bir kokuya sahip tarçın yağı ile ylang ylang, portakal, fesleğen, karanfil, zencefil ve limon yağları sinerjik karışımlar oluşturur.

Tarçın Uçucu Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Saf uçucu yağlar, kimyasal katkı maddeleri içermemelidir. Alfheim Aromaterapi'den satın aldığınız tüm uçucu ve sabit yağlar, katkısız ve %100 doğaldır.

Tarçın Yağı Nerelerde Kullanılır?

Aromaterapi ve kişisel bakımda olduğu kadar, gıda endüstrisinde de doğal aroma verici olarak tercih edilir.

Tarçın Yağı Neye İyi Gelir?

Ruhsal alanda güçlendirici ve canlandırıcı etki gösteren tarçın yağı, bedensel olarak antibakteriyel, antiviral ve antifungaldir.

Uyarılar: Kuru ve hassas ciltler topikal uygulamalarda tarçın yağını seyreltmelidirler. Az miktarda tarçın yağı dahi tahriş edici olabilir. Sadece harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır. Cilde doğrudan sürülmez.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.