Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Tatlı Badem Taşıyıcı Sabit Yağı- Tatlı Badem Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ

Yeni%30
Alfheim Aromaterapi Alfheim Tatlı Badem Taşıyıcı Sabit Yağı- Tatlı Badem Yağı- Aromaterapi- Taşıyıcı Yağ
En Geç 17-06-2024 Pazartesi kargoda
440,00₺
306,00₺
Vergiler Hariç: 255,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Badem yağı, özel losyonlar ve kremler için harika bir bazdır. Tatlı Badem cilde ortalama hızda emilir ve biraz yağlı bir his bırakır. Nemlendirme ve besleme özelliği ile bilinen ideal bir yağdır. Tüm cilt tipleri için idealdir.

Kullanım Alanları: Badem yağı ile pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız mümkün. Cilde masaj yapmak, yatıştırmak ve gençleştirmek için Tatlı Badem yağını kullanabilirsiniz.

Tırnak, saç, kirpik ve kaş gibi hassas bölgeleri besleyerek koruma sağlar.
Uygulama işlemi bittikten sonra ortalama 7 ila 8 dakika kadar bekletilmeli, ardından durulanmalıdır. Ciltteki morlukları giderebilir. Koklama yöntemi ile de hafızayı güçlendirdiği bilinmektedir.

Kullanım Şekli: Sevdiğiniz bir uçucu yağ ile kullanın.
Topikal kullanım: İstenilen bölgeye 1-2 damla uygulayın.

Sinerjisi ile uyumlu diğer yağlar: Tüm uçucu yağlar
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.